הסעות תיירות נכים

כחברת הסעות אנו נותנים מענה בהסעות לכלל הצרכים בהם גם התיירות הנכנסת , אך הדגש הייחודי שלנו הוא מתן שירות ומענה לתיירות הנכים הנכנסת…

אחוזי התיירות הנכנסת לארץ גדלה כל הזמן, וכך גם הצורך בהיסעים ושינוע ממקום ומקום, אחד הקשיים בהגיעם לארץ היא התחבורה, השפה והמחיר…

כל אלו ועוד מהווים לא פעם תשלום לא הוגן הנלקח מהתייר או אי הבנה בינו לבין הנהג, ולכן חברת אורציון מלווה את התייר עוד לפני שהגיע לארץ בכך שיוכל להזמין כבר בארץ מוצאו את ההסעה ואת היעד אליו רוצה להגיע, ולדעת מראש את המחיר שיגבו ממנו, ולא רק אלא יוכל לשלם כבר בעת ההזמנה.

כך יוכל ליהנות כל תייר שנכנס לארץ בין או בחופשה או בין אם בפגישת עסקים ממחיר וזמינות ידועים מראש, אך בעיקר מנוחות מקסימלית בהזמנה ובהסעה.

המודעות לבעלי מוגבלים בניידות הולכת וגדלה רק בתקופה האחרונה , אך לצערנו המצב עדיין רחוק מלהיות הוגן ושוויוני, הקשיים בהם צריכים להתמודד אוכלוסיית המוגבלים בניידות קשה ולכן על אחת כמה וכמה בניידות בארץ זרה.

חברת אורציון המסייעת מלמעלה 25 שנה ולבעלי מוגבלים בניידות ומחזיקה בצי הרכבים מעלונים והציוד הנדרש, שמה לעצמה מטרה להפוך ולשנות את עולם הנגישות של התיירות הנכנסת בכך שתיתן מענה לכל הבעיות בעת תכנון החופשה, מקומות נגישים, מחירים הוגנים ובעיקר התניידות מתאימה.

בכך יוכל כל אדם ואדם את החופש לעשות כרצונו, ללא מגבלות וקשיים.