אודות

חברת אור ציון הסעות ובלדרות בע"מ נוסדה בשנת 1993 ומאז חרטה על דגלה להוביל בתחום ההיסעים, תוך מתן דגש על מצוינות בשירות נושא הבטיחות והנוחות.

אנו מתמחים במתן שרותי הסעה לתיירים,מוגבלים בניידות, הסעות ברכבים ממוגני ירי ועוד

בנוסף מספקת חברתנו מגוון רחב של שירותים נוספים: ספורט נכים, שרותי הסעה ברכבי VIP למגזר הפרטי והעסקי, הסעות תלמידים לחינוך המיוחד,הובלה בקירור ובלדרות.

שירותינו ניתנים למגוון רחב של לקוחות במגזרים השונים: הממשלתי, הציבורי והעסקי תוך אספקת פתרונות מתאימים לצרכים המשתנים.

מערך מקצועי

בחברת אורציון צוות מוסמך ומיומן, אשר זמין וקשוב להעניק מענה אופטימלי למגוון צורכי הלקוח, החל מקבלת הצורך ,תכנון המענה ואספקת השירות, כל זאת תוך הקפדה יתרה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בהיבט דרישות הבטיחות ותודעת שירות.

מחלקת תכנון אשר מתכננת את מערכי ההסעות על פי דרישת הלקוח.

צוות סדרנים מקצועי המבצע פיקוח ובקרה על ביצוע המשימה על לסיומה תוך זמינות לצורכי הלקוח.

מחלקת רכב הכוללת קצין רכב וקצין בטיחות בתעבורה האחראים על תקינות הרכבים, הכשרת הנהגים לנהיגה על פי תקנות התעבורה ולביצוע הדרכות מקצועיות וביצוע בדיקות חודשיות של תקינות הרכבים וכשירות הנהג.

 נהגים ותיקים ומנוסים אשר עברו הכשרות ייעודיות על הרכבים בהם הם נוהגים, רכבים ממוגני ירי, רכבים להסעת מוגבלים בניידות, תוך מתן דגש על בטיחות הנוסעים ונוחות הנסיעה

צי הרכבים

צי הרכבים חדיש ומגוון, המתאים לצרכים המשתנים של לקוחותינו, מאפשר חוויית נסיעה איכותית ומענה מהיר לכל צורך.

רכבי החברה מצוידים במערכות טכנולוגיות מתקדמות, מערכת ניהול ציי רכב המספקת נתונים במהלך הנסיעה על מיקום הרכב ומנטרת את התנהגות הנהג, כל זאת במטרה לשמור על סטנדרט גבוה של בטיחות ונוחות ולהפוך כל נסיעה לחוויה מהנה ושלווה.

מחלקת הזמנות

מחלקת הזמנות דינמית, הזמינה 24 שעות ביממה, מעניקה לכלל לקוחותינו שירות נגיש ומיטבי, הכולל אפשרות לביצוע הזמנה וקבלת הצעת מחיר ראשונית באמצעות אתר האינטרנט של החברה, שירותי ייעוץ מקצועי ליווי ותכנון אופטימלי, לצורך ייעול וחיסכון בנסיעה.

בין לקוחותינו המרוצים

משרדי ממשלה: המשרד לאיכות הסביבה, המשרד לביטחון פנים, משרד האוצר, המשרד
לפיתוח הנגב | רשויות מקומיות: עיריית הוד השרון, עיריית פתח תקווה, מועצה מקומית אלפי מנשה, מועצה מקומית כוכב יאיר-צור יגאל | מגזר ציבורי: קופת חולים מאוחדת, שרותי בריאות כללית, קופת חולים לאומית, המוסד לביטוח לאומי, אקי"ם | מגזר עסקי: חברות תיירות, החוויה הישראלית ועוד.

שירות לקוחות

אצלנו בחברת אורציון, השירות הוא ערך עליון. 
הלקוח זוכה בליווי אישי צמוד ומקיף תוך גמישות מחשבתית למתן פתרונות הולמים ומידיים ומענה לכל צרכיו.

מערך שירות הלקוחות מאויש על ידי מנהלי תיקי לקוחות, סדרנים, מחלקת בקרת איכות השירות, כל זאת במטרה להעניק ללקוחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

דילוג לתוכן